Kariera – oferty pracy. Dołącz do nas!

ASYSTENT/ASYSTENTKA MARKETINGU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wspieranie marketingu w bieżących projektach
  • tworzenie kalkulacji i ofert w oparciu o potrzeby klienta
  • dbanie o prawidłowy i sprawny przepływ dokumentów i informacji
  • kontakt i prowadzenie korespondencji z partnerami biznesowymi i klientami

OD KANDYDATA/KANDYDATKI OCZEKUJEMY:

  • umiejętności bezproblemowego nawiązywania kontaktu
  • energicznego usposobienia
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej organizacja pracy własnej
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności ustalania priorytetów i zarządzania czasem
  • posiadania prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • stałe godziny pracy
  • miła atmosfera pracy w młodym zespole

Doświadczenie w branży reklamowej lub w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: praca@leonstudio.pl

      Zadzwoń lub wyślij e-mail ze swoim CV

      T. 609 898 543 | praca@leonstudio.pl